חיפוש
  • idanwa

החלפת נורה

אצל מי נעשה החלפת נורה למקרן?

במידה ואנו בעלי מקרן, ישן או חדש, ולא בטוחים למה פתאום הוא לא עובד, הגיע הזמן להכיר קצת את התחזוקה הנדרשת עבור מקרן, שהיא בעיקר ניקוי והחלפת נורה בהתאם להוראות היצרן והטכנאי.

אז למה בעצם צריך החלפת נורה ואיך נדאג להחלפה תקינה על מנת שהמקרן ישמש אותנו לשנים רבות קדימה?

למה צריך החלפת נורה

מרבית המקרנים כיום בנויים סביב נורה שבעצם מאפשרת את השידור של החומרים על גביי המקרן. כל סוג מקרן דורש לרוב מנורה אחרת וישנן כמובן מנורות אוניברסאליות.

מרבית המנורות פעילות באופן תקין למשך מספר שנים מכובד וזאת במידה ואנו דואגים לנקות את המקרן כראוי וכמובן דואגים להחליף את הנורה בהתאם להוראות היצרן ובכך לא פוגמים את הנורה הבאה.

במידה ולא נבצע החלפה תקינה של נורה, בזמן או על ידי איש מקצוע, אנו עלולים להרוס את המקרן או אפילו לגרום לעצמנו נזק בעת החלפה.

איזה מקרנים דורשים החלפת נורה

כאמור, רוב המקרנים דורשים החלפת נורה, אך חשוב להבדיל בין החלפת נורה למקרן היטאצ'י לבין החלפת נורה למקרן סוני, או כל חברה אחרת שמייצרת מקרנים איכותיים מסוג זה. בהתאם לדגם של כל חברה, עלולה להיות נורה שונה ולא תמיד תתאים נורה אוניברסאלית. כמו כן, דרך ההחלפה יכולה להשתנות בין דגם לדגם.

איפה נמצא החלפת נורה למקרן בכל הארץ

נוכל למצוא החלפת נורה למקרן בכל הארץ במקום אחד ואמין ביותר והם כמובן חברות MID פתרונות. חברה זו מבצעת החלפה של מנורה למקרן היטאצ'י או החלפה של מנורה למקרן סוני, ועוד, בהתאם לדרישה והייחודיות של המקרן.

היות ולנו לרוב לא יהיה הידע המקצועי לבצע החלפה זו, חשוב מאד לשכור את שירותיה של החברה על מנת שלא ייגרם שום נזק למקרן או לנו.

לסיכום

במידה ויש לנו מקרן איכותי שנרצה לשמור עליו לשנים רבות, חשוב להתמיד בהחלפת הנורה המפעילה אותו בהתאם להוראות היצרן. ראשית חשוב לברר איזה סוג נורה הכי מתאימה למקרן שלנו והאם בכלל נוכל לרכוש אותה לבד. במידה וכבר יש לנו נורה, מומלץ עדיין לשכור את שירותי ההחלפה של MID פתרונות על מנת לא לעשות נזק למקרן היקר שלנו.

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תיקוני מקרנים היא מלאכה מורכבת שמצריכה את הידע והמומחיות של אנשי מקצוע מוסמכים. אנשי מקצוע בעלי היכרות טובה עם מערכות ההפעלה השונות, של מקרנים פופולאריים. שאותם אתם זקוקים לתקן. על כן מומלץ לפנות לחבר

נורות של מקרנים זקוקות להחלפה בדומה לנורות של גופי תאורה. למרות שהנורות של מקרנים נוטות להיות חזקות בהרבה, גם הן זקוקות להחלפה מידי פעם. ובמיוחד במקרים של שימוש לא נכון במקרן. אין מה להיבהל, החלפת נור

מי עושה החלפה של נורות למקרן רוב המקרנים החדשניים ביותר שיש בשוק עדיין עובדים על בסיס נורות מקרן מיוחדות, אשר הולכות ומשתכללות עם השנים. למרות שהנורות חדישות, הן עדיין נשחקות בשלב מסוים, זאת בעיקר אם